PDO Summer Challenge 2017 İçin Önemli Duyuru! 

Sevgili PDO Group Summer Fest katılımcıları: Bildiğiniz gibi Summer Fest 2017 bugün (03 Temmuz Pazartesi) A grubunda atılacak ilk dartlarla başlıyor.

Bu organizasyonla ilgili önemli olduğunu düşündüğümüz bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik.

 

Summer Fest’e 7 grupta 7’şerden toplam 49 takım katılmıştır.

Gruplardaki maçlar çift devre oynanacaktır. 

Bu şekilde oynanacak 14 haftanın sonunda kendi gruplarında ilk 4 sırada bitiren ve en iyi beşinci olan 4 takım yer alarak toplam 32 takım Playoff oynamaya hak kazanacaktır.

Playoff maçları tek maç üzerinden yapılacaktır. Playoff maçları 16 – 28 Ekim 2017 tarihleri arasında oynanacaktır. Playoff takvimi önümüzdeki haftalarda açıklanacaktır.

Maçlar 3 adet eşli karambol kriket, arada sayılardan cezalı takım maçı ve 3 adet eşli 501 şeklinde oynanacaktır. Takım maçlarının grup maçlarında sayı değeri yoktur. Diğer maçların her biri 2 puan değerindedir. Galip gelen takım 3 puan alacak, beraberlik halinde ise takımlar 1’er puan alacaktır.

Tüm takımlar maç akşamında eşli criket veya eşli sayı maçlarının en az birinde 1 kadın oyuncu oynatmak zorundadır.

Summer Fest 2017’da takımlar 7. Haftanın sonuna (20 Ağustos 2017) kadar transfer yapabilecektir. (Her oyuncu bir sezonda sadece 2 ayrı takımda dart atabilir) 8. Haftadan itibaren ve playofflar sırasında transfer yapılamayacaktır.

Maç skorlarının 48 saat içerisinde girilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde sistem otomatik olarak karşı takım lehine 12-0 skor ataması yapacaktır. 

Bu vesile ile Summer Fest 2017’ya katılan tüm oyuncu ve takımlara başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

 PDO Group