Pub's Darts Challenge 2013 - 2014 Sezonu Ödül ve Kapanış Töreni 22 Haziran 2014 Pazar 

                                     

 

Tüm Dart Severlere Açık Davet,

PDO Group Tarafından bu sene 7. si düzenlenen Pub's Darts Challenge 2013 - 14 organizasyonumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu sezon 4 ayrı klasman ve disiplinde 1000'in üzerinde oyuncunun dart attığı organizasyonumuzda 100'ün üzerinde takım yer aldı. 

Tüm klasmanlarda maçlar tamamlanmak üzere. Masters Cricket'te Şampiyon belli oldu bile, Reserve Cricket'te ise bu hafta içerisinde belli olacak. 

Yani zaman kapanış zamanı. Bu seneki ödül ve kapanış töreni sizlerin de çok beğeneceğini düşündüğümüz yeni bir mekanda yapılacak. İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Lokali. Adres: Necatibey Cad. No: 57 Kat:3 Kızılay.

Tüm klasmanlarda yarı final oynama başarısı göstermiş tüm takımlarımızın ödüllendirileceği kapanış gecesinde yine tüm klasmanlarda birinci olmuş bay ve bayan sporcularımız ile Masters ve Reserve 501 Challenge klasmanlarında en yüksek High Out yapan sporcularımız ödüllerine kavuşacak.

Ayrıca bu sene önceki senelerden farklı olarak Reserve 501 Challenge final maçı da siz değerli misafirlerimiz önünde, sahnede gerçekleştirilecek. Masters 501 finalinde olduğu gibi tek leg üzerinden yapılacak maçlarda 7 leg kazanan takım şampiyonluğa ulaşmış olacak. İlk olarak yaşanacak bu maçta sahnede yer alacak takımlar ise Zıvana ile Blues Brothers. 

Ve pek tabi ki Masters 501 Challenge Finali yine kapanış töreninin en önemli aktivitesi olarak huzurlarınızda olacak. Finallerin gediklisi Number One ile geçen senenin de finalisti Crosscheck takımlarının yer alacağı bu sezonun en önemli maçı da her sene olduğu gibi tek leg üzerinden oynanacak ve toplamda 10 leg kazanan takım Masters 501 Challenge 2013 - 14 şampiyonluğuna uzanacak.

Şimdiden ödül almaya hak kazanmış tüm sporcu ve takımlarımızı kutluyor, kapanış akşamında sahnede şampiyonluk için karşı karşıya gelecek tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.

Program: 

22 Haziran 2014 Pazar

Saat 16:00 Açılış

Saat 17:00 Zıvana - Blues Brothers Reserve 501 Challenge Şampiyonluk Maçı

Saat 20:00 Number One - Crosscheck Masters501 Challenge Şampiyonluk Maçı

Saat 22:30 Ödül Töreni

Saygılarımızla

PDO Group