Masters Sayı Ligi Hazır! Masters Kriket Ligine Son Dört Bilet! 

 

PDO Group tarafından düzenlenen Efes Dark Ankara Dart Liglerinde 2011 - 2012 sezonunda Masters Kriket Liginde yer alacak son dört takımın belirlenmesi için düzenlenen playout maçları bu akşam tarafsız mekan olan The House'da oynanacak.

Bu akşamın programı;

Ankira Sünger - JB
Godfather - Dart Side
Shanghai'lim - Zıvana
Balon 50 - Ritm

Daha önceden açıklandığı gibi tek maç üzerinden oynanacak karşılaşmalarda galip gelen takımlar 2011 - 2012 sezonunda Efes Dark Ankara Dart Masters Kriket Liginde yer alacak. Bu akşam playout oynayacak tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.

Dün akşam ise gelecek sezon Masters Sayı Lig'inde yer alacak son takımı belirleyecek maçta bir ilk yaşandı. Son iki sezonda oynanmaya başlanan Playout maçı uygulamasında bugüne kadar oynanan Sayı veya Kriket Liglerine ait tüm Playout maçları Reserve Lig temsilcilerinin zaferiyle sonuçlanmıştı. Ancak dün akşam son derece çekişmeli geçen bir maç sonrasında Fighter of Knight takımını 7-3 mağlup etmeyi başaran Masters Sayı Lig temsilcisi Tost Makinesi önümüzdeki sezon da Masters Sayı Liginde yer almayı başardı. Kendilerini tebrik ediyor ve önümüzdeki sezon kendilerine başarılar diliyoruz.

Aynı şekilde tam 34 takımın yer aldığı Reserve Sayı Liginde çok ciddi bir performans sergiliyerek 3. olma başarısı gösteren, Playout maçında da son ana kadar bu performansını sergileyen Fighter of Knight takımını da ligimize renk katan takımlardan biri olduğu için tebrik ediyor ve gelecek sene başarılarının devamını diliyoruz.

Dün akşamki playout maçından sonra 2011 - 2012 sezonunda Efes Dark Ankara Masters Sayı Liginde yer alcak 12 takım belirlenmiş oldu. Buna göre;

Ankira Crosscheck,
Ankira Olağan Şüpheliler,
Blues Brothers
Ç.S.D.
Efes Enfess,
Night Knight's,
Pool Biber,
Pool Number One,
Shanghai,
Star Factory,
Tost Makinesi,
Why Arkadash,

takımları gelecek sezon Masters Sayı Ligini renklendirecekler. Şimdiden tüm takımlarımıza gelecek sezon için sonsuz başarılar ve hakedenin hakettiğini alacağı bir lig yaşanmasını diliyoruz.

Saygılarımızla.

PDO Group